Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    forum üyesi

Standart C++ pic programlamaya giriş

Arkadaşlar merhaba C++ dersi alıyorum ve pic programalamak istiyorum baslangıc olarak Dogru yerdemiyim ? C calışmadan C++ basladım bi sorun olurmu acaba daha sonra Hi tech veya CCs ile pic programlıycam kısmetse Bir iş için ileri düşünüyorum
    ___Tr___

forum üyesi
    Nereden
    samsun

Standart Cevap: C++ pic programlamaya giriş

Bende uzun zamandır C öğrenmeye çalışıyorum CCS de program yazıyorum fakat bayağı bir azim göstermek gerekiyor. İnternet ortamında C ile ilgili pek fazla kaynak yok. Kitap istersen oda 2 3 tane. Fakat Serdar hocanın kitabını çok övüyorlar forumda bende geçenlerde sipariş verdim kitabı ama daha elime ulaşmadı. Bakalım inşallah faydalı olur. Birde bu kitabın Pdf sini arayan isteyen arkadaşlar var bence çok yanlış bir şey sonuçta adam emek vermiş, emek hırsızlığı yapmamak gerek diye düşünüyorum. Kitabın fiyatı da 3 paket sigara parası etmiyor. Bence bu insanlara destek olmak lazımki onlarda bize daha güzel şeyler sunsunlar.
    Arkadaşım umarım en yakın zamanda iyice öğrenirsin başarılar diliyorumm, saygılarr..
    ! YILDIZLAR ATEŞ BÖCEĞİ SANILMAKTAN KORKMAZLAR !

özel üye
    Nereden
    İstanbul

Standart Cevap: C++ pic programlamaya giriş

Alıntı Erdogan_82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet ortamında C ile ilgili pek fazla kaynak yok.
    İnternette C ile ilgili kaynak, diğer hiç bir dilden az değildir. Nette doğru arama yapıldığı sürece ganimet gibi bilgi bulabilirsiniz.
    İşte size ccs c ile ilgili bulabileceğiniz en iyi Türkçe pdf: http://www.urt.gen.tr/eklenen_dosyal...CS_V1_2007.pdf
    Kişisel web sitem: www.GokhanBeken.com

forum üyesi

tr Cevap: C++ pic programlamaya giriş

Alıntı Erdogan_82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende uzun zamandır C öğrenmeye çalışıyorum CCS de program yazıyorum fakat bayağı bir azim göstermek gerekiyor. İnternet ortamında C ile ilgili pek fazla kaynak yok. Kitap istersen oda 2 3 tane. Fakat Serdar hocanın kitabını çok övüyorlar forumda bende geçenlerde sipariş verdim kitabı ama daha elime ulaşmadı. Bakalım inşallah faydalı olur. Birde bu kitabın Pdf sini arayan isteyen arkadaşlar var bence çok yanlış bir şey sonuçta adam emek vermiş, emek hırsızlığı yapmamak gerek diye düşünüyorum. Kitabın fiyatı da 3 paket sigara parası etmiyor. Bence bu insanlara destek olmak lazımki onlarda bize daha güzel şeyler sunsunlar.
    Arkadaşım umarım en yakın zamanda iyice öğrenirsin başarılar diliyorumm, saygılarr..
    Kardeşim eywallah suan cok iyi gidiyor herşey elimde CCS C pic compiler var ancak paralı oldugundan şimdilik demo kullanıyorum bir de kitab aldım çok isime yaradı her kezede tavsiye ederim CCS C PIC PROGRAMLAMA adında bir kitap 15 lira degerinde yazarı serdar çicek Altaş yayıncılık istiyen olursa die yazdım ...
    ___Tr___

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)